EyeLove to linia soczewek kontaktowych, płynów do czyszczenia soczewek oraz kropli nawilżających, rekomendowanych przez AleSoczewki.com. Szkła kontaktowe EyeLove łączą w sobie bardzo dobrą jakość z przystępną ceną. Użytkownicy soczewek EyeLove chwalą je za komfort, wygodę i nawilżenie przez cały czas noszenia na oczach.

Soczewki kontaktowe EyeLove zostały stworzone przez Cooper Vision z myślą o użytkownikach, którzy wymagają od soczewek więcej niż tylko doskonałej korekcji wzroku. W tak szerokiej gamie produktów EyeLove każdy znajdzie coś dla siebie. Chcesz codziennie mieć na oczach nowe soczewki? Wybierz jednodniowe szkła kontaktowe EyeLove Exclusive 1-Day – gwarantują one najwyższą higienę i komfort od rana do wieczora. Szczególnie polecane osobom o wrażliwych oczach. Preferujesz soczewki miesięczne – mamy w ofercie zarówno produkty wykonane z materiału hydrożelowego (EyeLove Comfort) jak i najnowszej generacji silikonowo hydrożelowego charakteryzującego się wysoką tlenoprzepuszczalnością (EyeLove Exclusive PRO), dzięki czemu nasze oczy zachowują zdrowie i świeżość przez cały okres użytkowania.

Miesięczne soczewki kontaktowe wymagają codziennej pielęgnacji, dlatego wśród produktów EyeLove znalazły się też płyny do soczewek EyeLove Comfort i EyeLove Comfort PLUS z dodatkiem hialuronianu sodu.

 

EyeLove Exclusive 1-Day

Jednodniowe soczewki kontaktowe EyeLove Exclusive 1-Day są idealnym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia, ale też dla ceniących po prostu komfort, wygodę i zdrowie oczu. Materiał silikonowo hydrożelowy, z którego te jednorazowe soczewki kontaktowe EyeLove Exclusive 1-Day zostały wykonane, gwarantuje stały dopływ tlenu do rogówki. Zapomnisz, że masz je na sobie są tak delikatne i cienkie.

Soczewki dostępne są w opakowaniach 30-sztukowych i 90-sztukowych.

EyeLove Exclusive PRO

EyeLove Exclusive PRO to miesięczne soczewki kontaktowe wyposażone w filtr UV chroniący oczy przed szkodliwymi promieniami słońca. Stworzone z najnowszej generacji materiału silikonowo hydrożelowego charakteryzującego się wysokim poziomem przepuszczalności tlenu do rogówki i wyjątkową delikatnością przez co łatwo się zakładają i zdejmują, a ponadto nie podrażniają oka. Z uwagi na swoją asferyczną budowę soczewki EyeLove Exclusive PRO świetnie dopasowują się do kształtu naszego oka przyczyniając się do wyraźnego widzenia bez zniekształceń.

EyeLove Exclusive PRO oferujemy w opakowaniach 3-sztukowych i 6-sztukowych.

EyeLove Comfort 1-Day

Stworzone z materiału hydrożelowego, jednodniowe soczewki kontaktowe EyeLove Comfort 1-Day to idealny wybór dla osób prowadzących aktywny tryb życia z uwagi na jednorazowy charakter tych soczewek. Liczysz na duży komfort oczu przez cały dzień? Wysoki poziom uwodnienia na jaki możesz liczyć wybierając soczewki EyeLove Comfort 1-Day Tobie to zagwarantuje.

W sklepie AleSoczewki.com znajdziesz je w opakowaniach 30-sztukowych i 90-sztukowych.

EyeLove Comfort

Soczewki hydrożelowe o 62-procentowej zawartości wody. Przeznaczone do noszenia miesięcznego w trybie dziennym zapewniają komfort oczu przez cały dzień. Asferyczna budowa soczewek kontaktowych EyeLove Comfort wpływa na lepsze dopasowanie soczewki do oka, eliminując zniekształcenia widzenia. Soczewki dostępne są w mocach od -20,00D do +20,00D.

Płyn EyeLove Comfort i EyeLove Comfort PLUS

Jeśli korzystasz z soczewek miesięcznych to potrzebujesz dobrego płynu do ich codziennej pielęgnacji, a więc czyszczenia, odkażania i przechowywania. Płyny EyeLove Comfort i EyeLove Comfort PLUS, który gwarantuje większe nawilżenie – sprawiają, że użytkownicy soczewek kontaktowych odczuwają jeszcze większy komfort i wygodę noszenia, ciesząc się wyraźnym widzeniem nawet przez 12 godzin. Wspaniale oczyszczają soczewki kontaktowe z osadów lipidowo-białkowych, gromadzących się na ich powierzchni zachowując świeżość każdej pary soczewek przez 30 dni codziennego noszenia.

Płyny dostępne są w opakowaniach 100 ml, 360 ml i 500 ml.