Freshlook - soczewki kolorowe od Alcona

Odmień swoje spojrzenie i już teraz zdecyduj się na zjawiskowe soczewki Freshlook. Przejrzyj bogatą ofertę soczewek kontaktowych, które są w stanie sprawić, że Twoje oczy będą pełne blasku, optycznie powiększone lub też zyskają zupełnie nowy kolor tęczówek. Hipnotyzuj spojrzeniem na co dzień i na imprezach. Już teraz sprawdź, które soczewki kolorowe

Freshlook podkreślą Twoją urodę i zapewnią Ci wymarzoną i naprawdę oryginalną zmianę dotychczasowego wizerunku.

Jakie soczewki kolorowe Freshlook warto wybrać?

Popularność soczewek od marki Freshlook rośnie z roku na rok. Zapewne przyczyną ich fenomenu jest gwarancja wysokiej jakości, ale też ogromny wybór produktów. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie tutaj soczewki, które spełnią jego wymagania, a przy tym też pozwolą uzyskać najbardziej pożądany efekt. Sprawdź, czym wyróżniają się oferowane w naszym sklepie internetowym soczewki kolorowe Freshlook:

Soczewki Freshlook Colorblends

Wybierz soczewki kolorowe miesięczne zerówki lub modele z mocą, które są w stanie w naturalny sposób odmienić odcień Twoich tęczówek. Do wyboru masz aż 12 kolorów soczewek. Warto podkreślić, że mieszają one ze sobą trzy barwy i w ten sposób tworzą oryginalny, ale ciągle naturalny kolor tęczówek. Na obwodzie soczewki zastosowano ciemniejszy pierścień, aby w ten sposób optycznie powiększyć Twoje tęczówki.

Soczewki Freshlook Colorblends są też bardzo komfortowe, bo zapewniają wysoki poziom tlenoprzepuszczalności, a wykorzystany materiał ma też wysoki poziom uwodnienia. Z nimi bez problemu zyskasz pełen komfort oraz zachwycający kolor oczu, którego nie da się zignorować.

Freshlook Illuminate

Już teraz możesz wydobyć prawdziwą głębię ze swojego spojrzenia! Gdy zdecydujesz się zakupić w naszym sklepie internetowym soczewki

Freshlook Illuminate, całkowicie odmienisz wygląd swoich tęczówek. Ich zadaniem nie jest całkowita zmiana koloru oczu, a raczej podkreślenie ich naturalnych atutów i wdzięków. Z jednej strony wydobywają głębie koloru, ale też sprawiają, że tęczówki stają się optycznie większe, a Ty możesz zachwycać swoim odmienionym, a jednocześnie wciąż autentycznym spojrzeniem.

Najważniejsze jest to, abyś wybrał lub wybrała soczewki, które zostały wykonane w odcieniu pokrewnym do koloru Twoich tęczówek, np. brązowym, niebieskim, szarym czy zielonym.

One Day Freshlook soczewki

Odmień wygląd swoich tęczówek i wybierz nowoczesne soczewki Freshlook One Day.

Te modele zostały zaprojektowane w taki sposób, aby optycznie powiększyły tęczówkę oka, dzięki czemu Twoje spojrzenie stanie się bardziej pociągające i hipnotyzujące.

To wersje jednorazowe, które możesz nosić przez ok. 16 godzin, po czym należy je wyrzucić, co znacznie ułatwia ich prawidłową pielęgnację. Do tego zapewnia mnóstwo wygody i wysoki poziom świeżości.

Oprócz tego soczewki są wykonane z tworzywa gwarantującego pełne nawilżenie i komfort przez cały czas, gdy je nosisz. Wybierz moc soczewek, która odpowiada Twojej wadzie wzroku lub zdecyduj się na produkty zerówki.

Freshlook Dimensions

Chcesz zmienić kolor tęczówek, ale w sposób maksymalnie naturalny, aby przy okazji Twój własny odcień tęczówek nadal był widoczny? W takim razie zdecydowanie wybierz soczewki Freshlook Dimensions. Te modele zostały opracowane w taki sposób, żeby do końca nie zakrywały tęczówki, a jedynie jeszcze bardziej wzmacniały piękno Twoich oczu. Dzięki nim wydobędziesz głębie koloru z Twoich tęczówek, aby stały się naprawdę intensywne i hipnotyzujące.

Soczewki z tej serii dostępne są w trzech kolorach – lazurowy caribbean, oceaniczny błękit oraz morska zieleń. Zatem znajdź swój wymarzony odcień, pokrewny z Twoim naturalnym odcieniem tęczówek.
Szkła kontaktowe Freshlook Dimensions dostępne są w dwóch wersjach. Pierwsza to modele zerówki przeznaczone dla osób bez wad wzroku. Specjalnie dla osób z krótkowzrocznością lub też z dalekowzrocznością dodano do oferty również modele z mocą do noszenia w trybie miesięcznym.

Freshlook Colors

Szukasz soczewek, które skutecznie zmienią Twój odcień tęczówek? W takim razie wybierz soczewki Freshlook Colors. Możesz zakupić je jako zerówki lub jako modele korekcyjne z dopasowaną mocą. To doskonałe szkła kolorowe, zapewniające naturalny, jednotonowy  efekt, czyli są w stanie zmienić odcień tęczówek zarówno osobom z jasnymi, jak i ciemnymi tęczówkami. Szczególnie popularne są modele miesięczne, które możesz nosić przez 30 dni, ale codziennie wieczorem należy je ściągnąć i zdezynfekować.

Zdecyduj już teraz, czy chcesz, aby Twoje oczy zmieniły odcień na niebieski, szafirowy, zielony, szary, piwny, czy może obłędny fioletowy.

Dlaczego warto wybrać soczewki Freshlook?

Soczewki Freshlook zapewniają komfort, są bezpieczne i naprawdę odmieniają wygląd każdej osoby, która je założy. Spory wybór produktów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Gdy chcesz zmienić kolor swoich tęczówek, to możesz zdecydować się na soczewki Freshlook Colors w takich odcieniach, jak niebieski, brązowy, zielony, a nawet fioletowy.

Po kolorowe szkła kontaktowe sięgają zarówno nastolatki, dorośli, jak i seniorzy. Każdy, kto chce odmienić swoje spojrzenia podczas imprezy, balu przebierańców, festiwalu lub też po prostu na co dzień, na pewno będzie zachwycony z tych kolorowych soczewek.

Poza tym do wyboru zyskasz modele przeznaczone do noszenia wielorazowego w trybie miesięcznym lub też produkty jednodniowe.

Komu polecamy wybranie soczewek Freshlook?

Ogromną zaletą soczewek kolorowych marki Freshlook jest to, że mogą nosić je zarówno osoby z wadą wzroku, jak i te, które mają doskonały wzrok. Wszystko dlatego, że marka oferuje szkła kontaktowe z korekcją oraz zerówki.

Zatem, jeśli marzysz o tym, aby zmienić swój kolor tęczówek i zyskać pełne blasku spojrzenie, to postaw na bezpieczne soczewki kontaktowe. Szkła Freshlook produkowane są przez renomowanego producenta Alcon, więc nie musisz obawiać się o jakość poszczególnych modeli, które zakupisz w naszym sklepie internetowym. Zamiast tego będziesz po prostu cieszyć się zupełnie nowym, hipnotyzującym spojrzeniem.