Opti Free płyny do soczewek dla każdego

Zadbaj o wysoką jakość swoich soczewek i o perfekcyjną dezynfekcję. Wybierz płyn Opti Free i ciesz się wysoką ostrością widzenia oraz bezpieczeństwem w trakcie noszenia szkieł kontaktowych. Zapomnij o suchych, zmęczonych czy podrażnionych oczach – podczas używania dobrego płynu do soczewek wszystkie te problemy znikają. Najważniejsze jest to, aby dopasować preparat do swoich indywidualnych potrzeb. Już teraz sprawdź, jaki płyn Opti Free warto zakupić, aby każdego dnia móc cieszyć się wysoką jakością widzenia.

Dlaczego warto kupić płyn do soczewek Opti free?

Masz wadę wzroku i zdecydowałeś lub zdecydowałaś się nosić soczewki kontaktowe wielokrotnego użytku? W takim razie będziesz potrzebować dobrego płynu do pielęgnacji i czyszczenia szkieł kontaktowych. Potrzebujesz porady? W takim razie śmiało możemy polecić Ci płyn do soczewek Opti Free. Nowoczesna i bezpieczna dla oczu formuła skutecznie myje powierzchnię soczewek, usuwając aż 99,99% zanieczyszczeń oraz bakterii. Płyn świetnie sprawdzi się również do przechowywania soczewek.

Jednak to nie jedyne atuty tego preparatu, gdyż specjalnie opracowany skład również delikatnie pielęgnuje szkła kontaktowe. To bardzo ważne, gdyż sprawia, iż materiał, z którego wyprodukowano soczewki, pozostaje w doskonałym stanie, a same soczewki nie tracą na jakości, dzięki czemu nadal możesz cieszyć się idealnie dopasowaną korekcją do swojej wady wzroku.

Wybierz odpowiedni rodzaj płynu i pojemność, która najbardziej Ci się opłaca.

Opti Free płyn do soczewek – jaki wybrać?

Zastanawiasz się, który preparat spełni Twoje oczekiwania? Do wyboru masz kilka najpopularniejszych płynów Opti-Free, oto one:

Płyn Opti Free Express

Niezawodna formuła sprawia, że ten płyn do soczewek błyskawicznie niszczy wszystkie drobnoustroje, znajdujące się na powierzchni soczewek, ale przy tym jest w pełni bezpieczny dla oczu. Opti-free Express świetnie sprawdza się również do przechowywania szkieł kontaktowych, dzięki zawartych w składzie cytrynianach, odpowiedzialnych za skuteczne usuwanie osadu białkowego.

Zyskaj idealnie oczyszczone soczewki, a także zwiększ swój komfort podczas noszenia szkieł kontaktowych.

Opti Free Puremoist

Poszukujesz płynu, który zapewni Ci błyskawiczne nawilżenie oczu odczuwalne zaraz po założeniu soczewek kontaktowych? Zatem Puremoist Opti Free są odpowiedzią na Twoje potrzeby. Zastosowana technologia HydraGlyde sprawia, że po zastosowaniu preparatu na powierzchni soczewek pojawi się warstwa nawilżająca, która całkowicie odmienia definicję wygodnych szkieł kontaktowych. Powstała powłoka nie wpływa na ostrość widzenia, ale za to sprawia, że przez 16 godzin otrzymujesz gwarancję tego, że Twoje oczy zyskują optymalny poziom uwodnienia, a Ty komfort, na jaki zasługujesz.

Możesz stosować ten preparat do pielęgnacji, przechowywania i dezynfekcji miękkich soczewek kontaktowych, również tych wykonanych z materiału silikonowo-hydrożelowego.

Podwójny poziom dezynfekcji, uczucie świeżości i ochrona przed infekcjami – to kolejne powody, które przekonują do zakupu płynów Opti Free Puremoist.

Opti Free Replenish

Ten wielofunkcyjny płyn do soczewek służy do czyszczenia, przechowywania i odświeżania szkieł kontaktowych. Dzięki formule TearGlyde zyskujesz gwarancję nawilżenia, która utrzymuje się przez cały dzień. Opiera się na podobnej formule, co film łzowy. Gdy wybierzesz płyn Opti Free Replenish masz pewność, że przez cały czas podczas noszenia wielorazowych soczewek kontaktowych, będziesz czuć się w pełni komfortowo. Zyskasz też gwarancję pełnego oczyszczenia powierzchni soczewek z osadów białkowych, ale też z drobnoustrojów, grzybów oraz z różnych zanieczyszczeń. Zawdzięczasz to podwójnej dezynfekcji – Polyquad oraz Aldox.

Dla kogo płyn Optifree?

Płyny Optifree przeznaczone są dla osób, które z powodu wady wzroku noszą soczewki kontaktowe. Jednakże warto podkreślić, że dostępne preparaty przeznaczone są dla osób, noszących miękkie szkła kontaktowe.

Płyn do soczewek Opti Free doskonale sprawdzi się dla osób z wyjątkowo wrażliwymi oczami. W takim przypadku szczególnie polecamy Opti Free Puremoist, który tworzy specjalną warstwę na soczewkach, zapewniającą dodatkową ochronę.

Jeśli dotąd podczas noszenia soczewek kontaktowych, borykałeś lub borykałaś się z suchymi i zmęczonymi oczami, to wypróbuj wymienione powyżej preparaty. Opracowany skład podnosi poziom nawilżenia soczewek, aby noszenia ich było niemal niewyczuwalne. Odzyskaj pełen komfort widzenia od rana aż do wieczora.