EyeLove Comfort 360 ml - Darmowa Dostawa

29,99 
Ilość
wysyłka do 24 godzin

Forma Płatności

Formy płatności dostępne w naszym sklepie:

- szybkie płatności PayU: przelew tradycyjny, przelew on-line lub płatność kartą płatniczą (więcej: czytaj)
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

 

Sposób dostawy

Wszystkie zamówienia na kwotę powyżej 200 zł wysyłamy bez kosztów dostawy! *na terenie Polski
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:

- Pocztex kurier: przedpłata 15,99 zł, za pobraniem 17,99 zł
- Paczkomatów InPost: przedpłata 15,99 zł
- Kuriera inPost: przedpłata 15,90 zł, pobranie: 17,90 zł
- Orlen Paczki: przedpłata 11,99 zł, pobranie: 14,99 zł
- Odbiór osobisty - zawsze 0 zł

Zwroty i reklamacje

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@alesoczewki.com , telefon: 22 113 44 43) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontak mailowy: kontakt@alesoczewki.com lub poporzez kontakt listowny:

Alesoczewki.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

 

Każdy użytkownik soczewek wielokrotnego użytku, a więc miesięcznych, czy dwutygodniowych wie, jak istotny jest płyn pielęgnacyjny. Gwarantuje on bowiem bezpieczne przechowanie soczewek przez czas, gdy nie mamy ich na oczach, zapewnia też kompleksowe czyszczenie i dezynfekcję. Niektóre z płynów wielofunkcyjnych, takich jak EyeLove Comfort zapewniają dodatkowo nawilżenie soczewek kontaktowych.

Długotrwały komfort

Dzięki temu otrzymujesz od płynu wszystko czego Ty i Twoje soczewki potrzebują. Warto zatem wybierać płyn najlepszy z możliwych i poprawić komfort noszenia szkieł kontaktowych nawet do 12 godzin na dobę.
 

Płyn EyeLove Comfort stosowany we właściwy sposób, regularnie i kompleksowo sprawi, że Twoje soczewki na dłużej zachowają czystość, a co za tym idzie widzenie będzie niczym niezmącone i wyraźne przez cały okres użytkowania. Wszystko dzięki skutecznej eliminacji osadów białkowych i lipidowych odkładających się na soczewkach.

Czyste i nawilżone soczewki kontaktowe

W zachowaniu czystości i klarownego widzenia pomaga obecność w składzie cytrynianu sodu, który ma wyjatkowe zdolności do rozpuszczania osadów i zanieczyszczeń.
 

Z kolei zawartość pochodnej celulozy wśród składników płynu EyeLove Comfort sprawia, że soczewka chroniona jest przed nadmiernym odwodnieniem, dzięki czemu użytkownik dłużej może się cieszyć komfortem gwarantowanym przez dobrze nawilżoną soczewkę.
 

Z badań klinicznych jednoznacznie wynika, że komfortowe noszenie soczewek kontaktowych czyszczonych i dezynfekowanych płynem EyeLove Comfort jest dłuższe o 2 godziny niż w przypadku innych płynów multifunkcyjnych.

wykres komfortu

Skład: chlorek sodu, kwas borowy, tetraboran sodu, cytrynian sodu, poloksamer, metylohydroksypropyloceluloza, wersenian disodu, 0,002%, biguanid poliheksametylenowy 0,0001%, woda oczyszczona.

Pojemność 360 ml
Data ważności co najmniej dwa lata od zakupu
Czas zużycia 3 miesiące od otwarcia
Zawiera pojemnik tak
Cena za 100 ml 8,33 PLN
Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane