Soczewki kontaktowe z serii Dailies są jednymi z najpopularniejszych soczewek jednodniowych, dostępnych na polskim rynku. Produkty te posiadają wiele atutów, dzięki którym cieszą się zainteresowaniem wśród różnych grup użytkowników. Jedną z zasadniczych zalet soczewek jednodniowych jest fakt, że zapewniają one najwyższą higienę oczu i pozwalają utrzymać im odpowiedni poziom nawilżenia w ciągu dnia.

Każde soczewki kontaktowe posiadają określony cykl wymiany – przekroczenie tego cyklu może powodować podrażnienie oczu na skutek osadzania się na powierzchni soczewek osadu białkowego. Noszenie zużytych soczewek jest nie tylko niehigieniczne, ale też skrajnych wypadkach może prowadzić do poważniejszych powikłań. Dzięki codziennej wymianie soczewek możliwe jest całkowite wyeliminowanie wymienionych konsekwencji. Ponadto soczewki z serii Dailes nie wymagają pielęgnacji przy użyciu płynu do soczewek i dodatkowej dezynfekcji, co ułatwia ich użytkowania i sprawia, że doskonale sprawdzają się w podróży.

Soczewki z serii Dailies zapewniają najwyższy komfort użytkowania, co możliwe jest dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, bazującej na skutecznym systemie nawilżania. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają oczom odpowiednią wygodę i najwyższą jakość widzenia. Ze względu na swoją wysoką jakość są to jedne z najlepszych soczewek tego typu. Dzienne soczewki doskonale sprawdzą się w przypadku nawet najbardziej wymagających i aktywnych użytkowników ceniących komfort.

Na naszą ofertę składają się specjalistyczne produkty przeznaczone do korygowania różnych wad wzroku. Soczewki z serii Dailies dedykowane są zarówno osobom krótkowzrocznym, jak i dalekowidzom. Każdy z produktów posiada określone parametry, które można dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Możliwe jest także dobranie soczewek o dwóch różnych parametrach dla każdego oka. Produkty sprzedawane są w opakowaniach po 30 sztuk oraz po 90 sztuk, pozwalając na miesiąc lub kwartał ciągłego użytkowania.