EyeLove Comfort 2x360 ml

55,98 
wysyłka do 24 godzin

Forma Płatności

Formy płatności dostępne w naszym sklepie:

- szybkie płatności PayU: przelew tradycyjny, przelew on-line lub płatność kartą płatniczą (więcej: czytaj)
- płatność za pobraniem (z wyjątkiem Paczkomatów InPost)

 

Sposób dostawy

Wszystkie zamówienia na kwotę powyżej 200 zł wysyłamy bez kosztów dostawy! *na terenie Polski
Zamówienia klientów wysyłamy za pośrednictwem:

- Pocztex kurier: przedpłata 15,99 zł, za pobraniem 17,99 zł
- Paczkomatów InPost: przedpłata 15,99 zł
- Kuriera inPost: przedpłata 15,90 zł, pobranie: 17,90 zł
- Orlen Paczki: przedpłata 11,99 zł, pobranie: 14,99 zł
- Odbiór osobisty - zawsze 0 zł

Zwroty i reklamacje

Zrobimy wszystko aby nasi klienci byli zadowoleni

ZWROTY

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna), 62-241 Żydowo, ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21, e-mail: kontakt@alesoczewki.com , telefon: 22 113 44 43) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną).

 

REKLAMACJE

Reklamacje są przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną lub listowną, zatem, aby rozpoczęła się procedura reklamacyjna prosimy o kontakt poprzez formularz reklamacji (na swoim koncie w sklepie), poprzez kontak mailowy: kontakt@alesoczewki.com lub poporzez kontakt listowny:

Alesoczewki.com - reklamacja
eCommerce Factory Spółka Akcyjna (dawne Bezokularow.pl Spółka Akcyjna)
62-241 Żydowo
ul. Ojca Świętego Jana Pawła II 21

Do rozpatrzenia reklamacji konieczne jest zachowanie wadliwego produktu w celu wykonania ekspertyzy laboratoryjnej.

Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia oraz niezbędnych materiałów do jej rozpoczęcia.

 

 

Podziel się:
Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) DODAJ OPINIĘ

               

Zestaw zawiera dwa płyny 360 ml

Jeśli jesteś już użytkownikiem soczewek kontaktowych z dłuższym stażem, to na pewno próbowałeś wielu różnych produktów do pielęgnacji soczewek. Choć duża część sukcesu, jeśli chodzi o czystość soczewek kontaktowych, tkwi w prawidłowym wykonywaniu pielęgnacji, to liczy się też jakość płynu, który kompleksowo "zaopiekuje się" Twoimi soczewkami kontaktowymi.

Dlaczego warto zdecydować się na płyn do soczewek EyeLove Comfort?

Wybierając dobry płyn taki jak EyeLove Comfort, możesz liczyć na to, że soczewki kontaktowe nie tylko będą dokładnie wyczyszczone i zdezynfekowane, ale też nawilżone i dobrze przechowane. EyeLove Comfort to płyn multifunkcyjny dedykowany do pielęgnacji wszystkich soczewek miękkich, w tym również tych najnowszej generacji.

 

Unikalny skład
Jego skład i unikalne połączenie wysokiej jakości środków czyszczących i nawilżających sprawia, że uzytkownik soczewek może dłużej cieszyć się dobrym widzeniem bez nachodzącej mgły powodowanej pozostałościami osadów białkowych na powierzchni soczewek. Ponadto poprawia się komfort noszenia szkieł kontaktowym, dzięki zawartości w składzie płynu pochodnej celulozy, która zapobiega nadmiernej utracie wilgotności przez soczewkę. To sprawia, że odczuwany komfort trwa dłużej.

 

Czystość i dezynfekcja
Z kolei obecność w formule płynu cytrynianu sodu gwarantuje Tobie usunięcie wszelkich zanieczyszczeń i osadów, dzięki czemu Twoje soczewki są dłużej wygodne dla oczu, a widzenie ostre i wyraźne. Ponadto możesz czuć się pewny o to, że soczewki są bezpieczne i czyste przez cały okres użytkowania.

 

Dłuższy komfort
Z badań klinicznych przeprowadzonych przez specjalistów wynika, że na skutek używania płynu EyeLove Comfort, czas komfortowego noszenia w porównaniu do innych podobnych płynów jest dłuższy aż o dwie godziny. Korzystając zatem z tego płynu do soczewek, możesz liczyć na aż 12 godzin wygody i komfortu.

 

wykres komfortu

 

Skład: chlorek sodu, kwas borowy, tetraboran sodu, cytrynian sodu, poloksamer, metylohydroksypropyloceluloza, wersenian disodu, 0,002%, biguanid poliheksametylenowy 0,0001%, woda oczyszczona.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię
Produkty Polecane