Jeżeli szukasz najlepszej, najwygodniejszej i najbardziej komfortowej korekcji, to niewątpliwie soczewki jednodniowe będą najlepszym rozwiązaniem pod każdym względem. Przekonaj się, jakie soczewki jednodniowe warto wybrać i poznaj najpopularniejsze szkła kontaktowe jednodniowe, które opłaca się kupić.

Soczewki jednodniowe

Soczewki jednorazowe są rozwiązaniem najlepszym zarówno dla osób z prostą wadą sferyczną wzroku, jak i dla astygmatyków poszukujących soczewki toryczne. Dostępne są też soczewki kontaktowe jednodniowe toryczne oraz multifocalne (progresywne), co sprawia, że jednodniowe soczewki mogą korygować większość wad wzroku i będą odpowiednie dla każdego, nawet dla najbardziej wymagającego pacjenta.

Najwygodniejszą do pielęgnacji korekcją są soczewki jednodniowe. Nie wymagają one dodatkowego użytkowania środkami pielęgnacyjnymi i dezynfekującymi, ponieważ te soczewki codziennie zakładane są nowe, świeże. Każdego dnia oczy są zdrowe, ponieważ wieczorem soczewki 1 dniowe są zdejmowane i wyrzucane.

Soczewki jednodniowe są bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy pracują w specjalnych warunkach, dla lekarzy, dla stolarzy, dla osób mających kontakt z pyłkami i brudem. Dzięki temu, że codziennie zmieniasz swoje jednodniowe soczewki kontaktowe, oczy będą zdrowe.

Soczewki jednodniowe na sztuki

Chcesz kupić tanie soczewki jednodniowe? Cena, którą musisz zapłacić, zależy od ich marki i tego, ile sztuk znajduje się w środku. Zazwyczaj soczewki dzienne są dostępne w opakowaniach 10-sztukowych, co jest świetnym rozwiązaniem na wyjazdy lub dla wszystkich tych, którzy chcą wypróbować różne soczewki jednodniowe. Opinie, cena czy własne doświadczenia mogą być cennymi wskazówkami podczas wybierania idealnych modeli dla siebie. Najpopularniejsze opakowanie soczewek jednodniowych to pudełka po 30 sztuk. Dostępne są też soczewki w opakowaniach 90-sztukowych oraz 180-sztukowych.

Dobrym rozwiązaniem bywają soczewki jednodniowe na sztuki. Dzięki temu, że kupisz zaledwie kilka sztuk szkieł kontaktowych danej marki, będziesz mógł sprawdzić, czy naprawdę są one komfortowe, zapewniają nawilżenie i nie wywołują podrażnień czy reakcji alergicznych. Gdzie kupić soczewki jednodniowe na sztuki? Najlepiej w specjalistach sklepach optycznych, np. internetowych.

Soczewki jednodniowe toryczne

Potrzebujesz toryczne soczewki jednodniowe? Astygmatyzm to poważna wada wzroku, która wymaga odpowiedniej korekcji. Na szczęście w większości przypadków możesz nosić soczewki toryczne jednodniowe i nie musisz rezygnować z wolności, jaką one dają. Najważniejsze jest to, aby wcześniej udać się do optometrysty, który wykona badanie, by ustalić, jakie soczewki jednodniowe toryczne należy wybrać. Nie wiesz, jakie kupić soczewki jednodniowe? Cena, opinie na temat modeli i marki oraz Twoja wada – to trzy aspekty, na które warto zwracać uwagę, gdy chcesz nabyć dla siebie soczewki toryczne jednodniowe. Warto zwrócić szczególną uwagę na takie soczewki astygmatyzm jednodniowe, jak EYELOVE EXCLUSIVE 1-DAY TORIC. To często wybierany model. Soczewki jednodniowe totryczne w cenie ok. 95 zł to zdecydowanie oferta, którą warto rozważyć.

Soczewki jednodniowe kolorowe

Ciekawą opcją, na którą warto zwrócić uwagę, są soczewki jednodniowe kolorowe. Pozwalają one na całkowitą zmianę spojrzenia. Z jednej strony możesz kupić soczewki kolorowe jednodniowe, które zmieniają całkowicie kolor oczu, a nawet dodają wzorek. Popularne są także kolorowe soczewki jednodniowe, dzięki którym spojrzenie staje się głębsze, a oczu optycznie większe. Najpopularniejsze jednodniowe soczewki kolorowe to FreshLook ONE day oraz Freshlook Illuminate 1-Day.

Soczewki jednodniowe całodobowe

Chcesz kupić soczewki kontaktowe? Jakie wybrać, aby jak najdłużej cieszyć się wysoką jakością widzenia? Obecnie najlepsze soczewki jednodniowe to takie, które możesz nosić przez kilkanaście godzin w trakcie dnia, ale pod żadnym pozorem nie możesz w nich spać. Soczewki całodobowe są dostępne tylko i wyłącznie w wersji miesięcznej.

Soczewki jednodniowe progresywne

Ciekawą opcją są soczewki jednodniowe progresywne. To jedne z najbardziej nowoczesnych modeli, jakie są dostępne na rynku. Soczewki progresywne jednodniowe skierowane są dla osób ze starczowzrocznością. Wyróżniają się tym, że mogą likwidować problemy związane z daleko i krótkowzrocznością. Jednodniowe soczewki progresywne są odrobinę droższe, ale gwarantują komfort i ostrość widzenia, których tak bardzo potrzebujesz.

Najpopularniejsze soczewki kontaktowe progresywne jednodniowe zostały wyprodukowane przez firmę CooperVision, Bausch&Lomb i Alcon.

Soczewki jednodniowe - FAQ

Gdy chcesz zakupić soczewki jednodniowe tanie, powinieneś zwrócić uwagę na takie marki, jak PROCLEAR, SOFLENS DAILY, EYELOVE czy BIOTRUE. Niska cena soczewek jednodniowych w tym przypadku idzie w parze z wysoką jakością, więc warto wybierać takie modele.
Istnieje wiele różnych soczewek jednodniowych, które warto wybrać. Dlatego konieczne jest ich przetestowanie. Pomocny może okazać się też ranking soczewek jednodniowych..

Soczewki jednodniowe – ranking:

A Wy, jakie soczewki jednodniowe polecacie?