Soczewki miesięczne - ranking

Soczewki miesięczne – ranking

Wybranie idealnych soczewek miesięcznych nie jest takie proste, prawda? Spory wybór modeli budzi wątpliwości, które produkty naprawdę są dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań. Z tego powodu właśnie zdecydowaliśmy się stworzyć specjalny ranking, który ma na celu wreszcie wskazanie, jakie są najlepsze soczewki miesięczne, które z czystym sercem możemy Ci polecić.

Jakie soczewki miesięczne polecacie? Ranking

Przygotowaliśmy aż 7 soczewek miesięcznych, które szczególnie polecamy. Z jednej strony są one przez Was wysoko oceniane, ale do tego wszystkiego wyróżniają się też wieloma zaletami – korzystną ceną, wygodą podczas noszenia, wysoką ostrością widzenia i jeszcze wieloma innymi korzyściami, o których dowiesz się, czytając dalszą część tego artykułu.

Soczewki miesięczne – ranking

Miejsce 1 - Soczewki Biofinity

soczewki biofinity

W opakowaniu znajduje się aż 6 sztuk, więc kupując ten produkt, masz spokój na kilka miesięcy. To modele sferyczne przeznaczone do korygowania takich wad wzroku, jak krótkowzroczność oraz dalekowzroczność. Ich poziom uwodnienia to 48% i są przeznaczone do noszenia ich w trybie całodobowym. Zatem to od Ciebie będzie zależało, czy chcesz je codziennie ściągać i dezynfekować, czy raczej nosić bez przerwy przez cały miesiąc.

Pamiętaj o tym, że to modele od znanej i renomowanej marki, jaką jest Cooper Vision. Dlatego zyskujesz gwarancję wysokiej jakości. To obecnie najlepsze soczewki miesięczne, które możesz zakupić.

Miejsce 2 - EyeLove Exclusive PRO

soczewi eyelove exclusive pro

Tym razem stwierdziliśmy, że ranking soczewek miesięcznych musi zawierać na wysokim miejscu również ten produkt. Marka EyeLove nie jest jeszcze tak rozpoznawalna, jak np. Biofinity, mimo że wyróżnia się wieloma zaletami i do tego jest dostępna w naprawdę korzystnych cenach. To jedynie potwierdzenie, że nie tylko drogie soczewki mogą być solidne i komfortowo. Dla wielu osób mogą to być bardzo wysoko oceniane soczewki miesięczne. Ranking uwzględnił poniższe zalety, którymi wyróżniają się te modele:

 • uwodnienie na poziomie 55%,
 • do noszenia w trybie dziennym, co ma zapewnić higienę na wyższym poziomie,
 • posiadają filtry UV kat. I, dzięki czemu chronią przed szkodliwymi promieniami,
 • zapewniają komfort na wiele godzin, a ich zakładanie i ściąganie jest dziecinnie proste,
 • wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, aby zapewnić wysoki poziom nawilżenia w każdych warunkach,
 • wysoka tlenoprzepuszczalność.

Miejsce 3 - AIR OPTIX® AQUA

soczewki miesięczne air optix aqua

Zastanawiasz się, jakie warto kupić soczewki miesieczne? Ranking proponuje kolejne model, tym razem od producenta, jakim jest Alcon. Marka Air Optix zapewniła soczewki sferyczne o uwodnieniu na poziomie 33%, silikonowo-hydrożelowym materiale i budowie gwarantującej swobodę nawet po całym dniu ich noszenia. To modele miesięczne, ale warto zdawać sobie sprawę z tego, że producent zezwala nosić je przez tydzień z rzędu w trybie dzień-noc. Dzięki temu w razie, gdyby Ci się zapomniało je ściągnąć wieczorem, to nic złego Ci się nie stanie. Podczas zastanawiania się, jakie soczewki miesięczne wybrać, zdecydowanie opłaca się sięgnąć po modele takie, jak te. Dlaczego? Oto inne zalety, którymi się wyróżniają:

 • wysoka ostrość widzenia przez cały dzień,
 • podczas ich noszenia poczujesz przyjemną, jedwabistą powłokę, która sprawi, że mruganie i samo noszenie soczewek będzie jak najbardziej komfortowe i ułatwione,
 • gładka powierzchnia soczewek jest przy okazji też odporna na osady. Wiele osób może nawet powiedzieć, że ranking soczewek miesięcznych po prostu nie może bez nich istnieć.

Miejsce 4 - Soflens 59

soczewki soflens 59

Gdy nie wiesz, jakie soczewki miesięczne wybrać, to być może dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będą modele od Bausch&Lomb. Cechują się one szczególnie tym, że ich poziom uwodnienia to aż 59%!
Zapewniają zatem niezwykle wysoką wygodę przez cały miesiąc. Jednak należy nosić je w trybie dziennym, czyli koniecznie dokup do nich płyn do dezynfekcji. Wykorzystano tutaj technologię UniFit, która powoduje, że właściwie nie czujesz, że masz na oczach soczewki kontaktowe.

Miejsce 5 - EyeLove Supreme Long-Lasting

soczewki EyeLove Supreme Long-Lasting

Jeśli masz wątpliwości i zastanawiasz się nadal, jakie soczewki miesięczne opłaca się kupić, to koniecznie sięgnij po ten produkt. Dostępny w niskiej cenie, ale za to spełnia wszystkie najważniejsze funkcje, którymi powinny wyróżniać się wysokiej jakości soczewki kontaktowe.

Zaopatrzone w filtry UV, do noszenia w trybie dziennym, wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, posiadają najwyższy poziom tlenoprzepuszczalności, dzięki czemu Twoje oczy wyglądają zdrowo.

Miejsce 6 - Pure Vision 2 HD

purevision 2

Gdy szukasz modeli do noszenia w trybie całodobowym, to masz kolejną opcję, czyli modele marki Pure Vision. To najlepsze soczewki miesięczne, jeśli chodzi o patrzenie w ciemności. W końcu wykorzystano tutaj optykę wysokiej rozdzielczości zwaną też High Definition ™, która skutecznie eliminuje nadwrażliwość szczególnie na sztuczne światło. Poza tym to także najcieńsze modele na rynku.

Miejsce 7 - Soczewki miesięczne EyeLove Comfort

soczewki eyelove comfort

Ranking soczewek miesięcznych dopełniają jeszcze jedne modele marki EyeLove. W tym przypadku możesz zyskać poniższe cechy:

 • poziom uwodnienia na poziomie 62%,
 • idealne dla alergików, osób o suchych oczach czy posiadaczy wrażliwych oczu,
 • nowoczesna silikonowo-hydrożelowa powłoka,
 • gwarancja nawilżonych oczu przez cały dzień,
 • korygowanie wady wzroku nawet do +/- 20.00 dioptrii.

Teraz już wiecie, jakie soczewki miesięczne polecacie.