Wady wzroku są jednymi z najczęściej spotykanych przypadłości, które mogą posiadać zarówno podłoże genetyczne, jak i mogą być z czasem nabyte na wskutek różnorodnych urazów czy mechanicznego uszkodzenia rogówki oka. Pogorszenie się naszego wzroku może wynikać także z prowadzonego przez nas życia – długotrwałego przybywanie przed ekranem telewizora lub monitorem komputera. W zastępstwie do tradycyjnych okularów coraz popularniejsze stają się soczewki kontaktowe, które dedykowane są do różnych wad wzroku. Nowoczesne soczewki mogą różnić się między sobą budową oraz wykorzystaną w nich technologią. Dostępne są one także w wersjach jednodniowych, jak i takich, które są przeznaczone do wielokrotnego użytku, np. miesięcznego czy kwartalnego.

Produkty z serii PureVision charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Są to soczewki hydrożelowe, wykorzystujące nowoczesną technologię AerGel. Soczewki te charakteryzują się wysoką przepuszczalnością tlenu, co zapewnia wysoki komfort noszenia i pozwala zachować zdrowe i bielsze oczy. Oprócz standardowych soczewek z serii PureVision, warto zwrócić uwagę na soczewki PureVision 2HD, które pozwalają osiągnąć jeszcze lepszą ostrość widzenia. Dzięki zastosowaniu w nich nowoczesnej technologii, zostały ograniczone efekty olśnienia i tzw. efekt halo, co zasadniczo poprawia komfort użytkowania soczewek. Pure Vision 2HD są najcieńszymi soczewkami odstępnymi na polskim rynku – ich budowa sprawia, że soczewki te są niemal niewyczuwalne dla oka. Soczewki PureVision 2HD dostępne są w formie soczewek torycznych, które dedykowane są osobom z astygmatyzmem. Do korekty astygmatyzmu przeznaczone są także soczewki PureVision Toric, które dzięki zastosowanej technologii Performa pozwalają na ochronę przed tworzeniem się na ich powierzchni osadów białkowych.

Soczewki PureVision przeznaczone są do miesięcznego użytkowania i pakowane są w opakowaniach po 3 lub 6 sztuk. Produkty te dostępne są także w zestawach z płynem, przeznaczonym do codziennej pielęgnacji soczewek, który pozwala na ich właściwą dezynfekcję, oczyszczenie oraz nawilżenie, co pozwala utrzymać zdrowe i nawilżone oczy.