Krople do oczu – ranking

Spędzasz dużo czasu przed komputerem, telefonem, a może też przed telewizorem? Wszystko to sprawia, że Twoje oczy są narażone na wiele negatywnych dolegliwości – od pieczenia po swędzenie, a nawet ból oraz suchość.

Syndrom suchego oka to problem globalny, który dotyka coraz młodsze osoby. Jak sobie z nim poradzić, jeśli niekoniecznie możesz ograniczyć kontakt ze światłem niebieskim, emitowanym m.in. przez ekrany komputerów? Częste badania wzroku i używanie kropli nawilżających to zdecydowanie najrozsądniejszy wybór. Dlatego właśnie przygotowaliśmy dla Ciebie spis, dzięki któremu dowiesz się, jakie są obecnie najlepsze krople nawilżające do oczu. Znajdź preparat dla siebie, zamów go w naszym sklepie internetowym i skutecznie zadbaj o swoje oczy.

Krople do oczu – ranking

1 miejsce – EyeLove DryEye Drops

Te krople do oczu trafiły na sam początek zestawienia nie bez powodu. Ten produkt pomoże Tobie z nawet najbardziej suchymi oczami i przyniesie ukojenie natychmiast od aplikacji kropli. Wysoka zawartość hialuronianu sodu sprawia, że oko otrzymuje potężną dawkę nawilżenia, a składnik ten ma ponadto właściwości kojące i gojące. Użytkownicy chwalą krople do oczu EyeLove DryEye Drops za niezawodność i dobrą cenę.

2 miejsce – Krople Hyal Drop Multi 10 ml - na piekące oczy

Być może będą to dla Ciebie najlepsze krople do oczu, bo skutecznie łagodzą takie dolegliwości jak pieczenie, uczucie zmęczenia oczu, suchość czy piasek pod powiekami. Doskonale sprawdzają się przy soczewkach kontaktowych. Są bez konserwantów i zachowują sterylność od pierwszego użycia aż przez pół roku. Możesz używać ich przez 6 miesięcy od otwarcia opakowania.

3 miejsce – Krople EyeLove Natural Drops 15 ml - rumianek i świetlik

Nasz ranking kropli do oczu musiał zawierać też ten łagodzący produkt, który zawiera w swoim składzie wyciąg z rumianku i świetlika. Oprócz tego ma również hypromeloze, pomagającą w zwiększeniu lepkości, aby Twoje oko było odpowiednio nawilżone. Od razu po użyciu odczujesz przyjemne ukojenie i nawilżenie oczu. Bez obaw możesz używać tych kropli do oczu, gdy nosisz soczewki. Preparat trzeba zużyć do 3 miesięcy po otwarciu.

4 miejsce – Krople EyeLove Comfort 15 ml

Tuż za podium znalazły się kolejne krople od marki EYELOVE, które cechują się nie tylko świetnym składem, ale też naprawdę korzystną ceną. Na pewno znajdzie się sporo osób, które uznają, że to najlepsze krople nawilżające do oczu, gdyż zawierają hialuronian sodu. Sprawia on, że oczy stają się świeższe i odpowiednio nawilżone, a do tego jeszcze bardziej poprawiają komfort podczas noszenia soczewek kontaktowych. Należy stosować je do dwóch miesięcy od otwarcia opakowania.

5 miejsce – Krople EyeLove Aloe Drops - z aloesem i rumiankiem, dla alergików

Masz bardzo wrażliwe oczy i do tego skłonne do reakcji alergicznych? Zatem zdecydowanie polecamy wybrać właśnie te krople do oczu. Najlepsze co wyróżnia ten preparat to na pewno ich skuteczność, za którą stoi doskonały skład w postaci hialuronianu sodu, aloesu oraz rumianku. Nawilża, nie powoduje alergii, koi i można używać go nawet podczas noszenia soczewek kontaktowych.

Kiedy należy stosować krople do oczu?

Najlepsze krople do oczu będą strzałem w dziesiątkę, gdy borykasz się z takimi objawami, jak – swędzenie, pieczenie, suchość, ból, zaczerwienienie czy zmęczenie oczu. Warto również stosować krople do oczu profilaktycznie, co jakiś czas, gdy czujesz, że Twoje oczy są suche po całym dniu pracy przed ekranem komputera.

Pamiętaj też, że przebywanie przez cały dzień w klimatyzowanym pomieszczeniu również może sprawić, że będziesz potrzebować kropli nawilżających do oczu.

Na co zwracać uwagę, kupując krople do oczu?

Ranking przedstawia produkty, które cieszą się w naszym sklepie największym uznaniem wśród klientów. Jednak nie tylko to wyróżnia te krople. Ich sekret polega również na wysokiej jakości. Podczas kupowania kropli nawilżających do oczu koniecznie musisz zwrócić uwagę na skład. Najlepiej, aby wybrany produkt nie zawierał konserwantów. Dlaczego? Bo z jednej strony istnieje ryzyko, że będzie powodował wtedy reakcje alergiczne. Poza tym niektóre konserwanty, takie jak sole amoniowe mogą odbarwiać soczewki. Zatem, jeśli masz wadę wzroku i nosisz soczewki, to szukaj kropli bez konserwantów, aby przez przypadek nie pogorszyć sobie ostrości widzenia. Dzięki temu nie będziesz musiał lub musiała ściągać soczewek podczas stosowania kropli.

Obecnie uznaje się, że najlepsze krople nawilżające do oczu to takie, które mają długi termin ważności, także po ich otwarciu oraz ich zakraplacz jest maksymalnie sterylny, aby żadne zanieczyszczenia nie przedostawały się do Twoich oczu.

Mamy wielką nadzieję, że nasz ranking kropli do oczu pomógł Ci w wybraniu dokładnie takiego produktu, jakiego w tym momencie potrzebujesz!