SOCZEWKI KONTAKTOWE DAILIES

Soczewki kontaktowe z serii Dailies są jednymi z najpopularniejszych soczewek jednodniowych dostępnych na polskim rynku. Produkty te posiadają wiele atutów, dzięki którym cieszą się zainteresowaniem wśród różnych grup użytkowników. Jedną z zasadniczych zalet soczewek jednodniowych jest fakt, że zapewniają one najwyższą higienę oczu i pozwalają utrzymać im odpowiedni poziom nawilżenia w ciągu dnia.
Każde soczewki kontaktowe posiadają określony cykl wymiany – przekroczenie tego cyklu może powodować podrażnienie oczu na skutek osadzania się na powierzchni soczewek osadu białkowego. Noszenie zużytych soczewek jest nie tylko niehigieniczne, ale też w skrajnych wypadkach może prowadzić do poważniejszych powikłań. Dzięki codziennej wymianie soczewek możliwe jest całkowite wyeliminowanie wymienionych konsekwencji. Ponadto soczewki z serii Dailies nie wymagają pielęgnacji przy użyciu płynu do soczewek i dodatkowej dezynfekcji, co ułatwia ich użytkowanie i sprawia, że doskonale sprawdzają się w podróży.

SOCZEWKI DAILIES - RODZAJE

Soczewki z serii Dailies zapewniają najwyższy komfort użytkowania, co możliwe jest dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii, bazującej na skutecznym systemie nawilżania. Wykonane są one z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają oczom odpowiednią wygodę i najwyższą jakość widzenia. Ze względu na swoją wysoką jakość są to jedne z najlepszych soczewek tego typu. Dzienne soczewki doskonale sprawdzą się w przypadku nawet najbardziej wymagających i aktywnych użytkowników ceniących komfort.

SOCZEWKI DAILIES AQUA COMFORT PLUS

Soczewki jednodniowe Dailies z serii Aqua Comfort Plus to nowoczesny produkt dla wymagających osób. Ich największym atutem jest unikalny system nawilżania, który został zawarty w trakcie produkcji. Dzieje się to za sprawą środka o nazwie PSA, który uwalnia nawilżenie z każdym mrugnięciem oka. To sprawia, że oczy są idealnie nawilżone przez cały dzień. Dlatego soczewki jednodniowe Dailies Aqua Comfort Plus są idealne dla osób w każdym wieku, nawet dla tych po 40. roku życia gdzie mogą występować największe problemy z suchością oczu.

Soczewki Dailies Aqua Comfort Plus to bardzo rozwinięta seria. Osoby cierpiące na astygmatyzm lub starczowzroczność również znajdą coś dla siebie. Jednodniowe soczewki Dailies występują w wersji torycznej, jak i multifocalnej. Te soczewki są równie zaawansowane i świetnie uwodnione jak ich wersja sferyczna.

SOCZEWKI DAILIES TOTAL 1

Dailies Total 1 to soczewki jednodniowe, które posiadają unikalny gradient uwodnienia. Co to oznacza? Centralna część soczewki posiada 33% uwodnienia, a procent ten wzrasta aż do krawędzi soczewki gdzie wynik ten wynosi aż 80%. Dzięki temu oczy są stale nawilżone. Dodatkowo soczewki Dailies Total1 są najbardziej oddychającymi soczewkami jednodniowymi na rynku. Ich przepuszczalność tlenu wynosi aż 156 Dk/t! Po za tym powierzchnia soczewek jest bardzo gładka, a same soczewki są miękkie i elastyczne. Dzięki temu nie są wyczuwalne na oku nawet przez cały dzień.

To wszystko oznacza, że są to jedne z najlepszych soczewek jednodniowych.

W przypadku soczewek Dailies Total 1 również są dostępne wersje toryczne i multifocalne. To oznacza, że niezależnie od wady wzroku możesz wypróbować te soczewki.

SOCZEWKI DAILIES – ZALETY

Te popularne soczewki jednodniowe mają wiele zalet. Przede wszystkim są produktem jednorazowym, więc nie musisz przejmować się ich pielęgnacją. To czyni je idealnymi soczewkami nie tylko na co dzień, ale także na różnego rodzaju wyjazdy, czy specjalne okazje. Oprócz tego soczewki Dailies są niezwykle komfortowe. Wygodę zapewnia świetne uwodnienie soczewek, wysoka przepuszczalność tlenu, unikalna konstrukcja oraz ich gładkość. Dzięki temu możesz nosić soczewki bez obaw o wysychanie oczu, czy dyskomfort.

Zastanawiasz się, czy soczewki Dailies są dla Ciebie? Te soczewki są szczególnie polecane:

  • osobom, które są wymagające i potrzebują soczewek najwyższej jakości,
  • osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę z soczewkami,
  • osobom, które poszukują soczewek do wielogodzinnego noszenia w ciągu dnia,
  • osobom, które szukają soczewek do noszenia ich sporadycznie/okazjonalnie,
  • osobom, które są bardzo aktywne fizycznie.

Jeśli jesteś jedną z tych osób to soczewki jednodniowe Dailies są dla Ciebie!

SOCZEWKI DAILIES W NASZYM ASORTYMENCIE

Na naszą ofertę składają się specjalistyczne produkty przeznaczone do korygowania różnych wad wzroku. Soczewki z serii Dailies dedykowane są zarówno osobom krótkowzrocznym, jak i dalekowidzom, ale także astygmatykom i osobom z presbiopią. Każdy z produktów posiada określone parametry, które można dobrać w zależności od indywidualnych potrzeb klienta. Możliwe jest także dobranie soczewek o dwóch różnych parametrach dla każdego oka. Produkty sprzedawane są w opakowaniach po 30 sztuk oraz po 90 sztuk, pozwalając na miesiąc lub kwartał ciągłego użytkowania.