SOCZEWKI KONTAKTOWE AIR OPTIX®

Producentem miesięcznych soczewek Air Optix® jest firma Alcon. Firma ta jest znana z wielu marek soczewek, po które często sięgają ich użytkownicy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że soczewki są dobrej jakości znanej na całym świecie. W swojej bogatej ofercie soczewek Air Optix znaleźć można soczewki sferyczne, ale także soczewki do korekcji astygmatyzmu i starczowzroczności. To sprawia, że dosłownie każdy – niezależnie od wady wzroku, może sięgnąć po soczewki kontaktowe Air Optix.

Nie bez powodu mówi się, że soczewki kontaktowe to najwygodniejsza forma korekcji wzroku. Dzięki nim nasze ruchy nie są ograniczone, a wada wzroku staje się tajemnicą dla innych. Dlatego coraz większa ilość osób decyduje się właśnie na tę formę korekcji. A jakie soczewki będą najlepsze dla Ciebie? Sprawdź, czy soczewki miesięczne Air Optix staną się Twoimi faworytami!

SOCZEWKI AIR OPTIX – RODZAJE

Producent soczewek Air Optix postarał się, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zadbał o to, by soczewki miały parametry dostosowane do wymagających oczu, ale także pomyślał o osobach, które mają bardziej skomplikowane wady wzroku. Dzięki temu soczewki zyskały ogromną popularność i można powiedzieć, że są to jedne z najczęściej wybieranych soczewek na rynku. Dlatego warto poznać całą rodzinę soczewek Air Optix.

AIR OPTIX® AQUA

Te silikonowo-hydrożelowe soczewki miesięczne wykonane z Lotrafilconu B przepuszczają optymalną dla użytkownika ilość tlenu, który pozwala oczom swobodnie „oddychać”. Te soczewki są w stanie przepuścić go nawet 5 razy więcej niż tradycyjne soczewki hydrożelowe! Dzięki temu soczewki Air Optix Aqua zapewniają komfort i wygodę przez cały dzień. Dodatkowo słowo „Aqua” nie pojawia się tutaj przez przypadek. Soczewki posiadają system nawilżający przez co soczewki i nasze oczy nie wysychają. To sprawia, że oczy są stale nawilżane, a przez to zdrowe i lśniące.

Air Optix Aqua są bezpieczne dla oczu - można nosić je w trybie przedłużonym (tzn. noc i dzień przez tydzień). Nie należy jednak zapominać o ich prawidłowej pielęgnacji, czyli o myciu i przechowywaniu w pojemniku z płynem.

AIR OPTIX® plus HYDRAGLYDE

Air Optix plus HydraGlyde to nowa ulepszona formuła dobrze znanych soczewek Air Optix® Aqua. Cechą wyróżniającą Air Optix® Aqua with HydraGlyde™ jest wysoka ochrona przez osadzaniem się na powierzchni soczewek drobnoustrojów i osadów białkowych. Dzięki temu noszenie soczewek jest jeszcze bardziej komfortowe! Dodatkowo soczewki zostały wzmocnione o nową unikalną formułę - HydraGlyde Moisture Matrix. Dzięki zaawansowanej technologii soczewki utrzymują swoje nawilżenie przez cały dzień. Dlatego te soczewki są szczególnie polecane osobom, które sporo czasu spędzają przy komputerze lub w mocno ogrzewanych i klimatyzowanych pomieszczeniach.

AIR OPTIX® plus HYDRAGLYDE™ FOR ASTIGMATISM

To soczewki przeznaczone dla osób borykających się z astygmatyzmem. Na pewno znajdą uznanie wśród tych osób, ponieważ odpowiadają na wszystkie potrzeby. Soczewki mają świetną przepuszczalność tlenu połączoną z ultra nawilżeniem. Dzięki temu soczewki Air Optix plus HydraGlyde for Astigmatism świetnie nadają się dla osób, które mają wrażliwe oczy lub cierpią na ich suchość.

AIR OPTIX® plus HYDRAGLYDE™ MULTIFOCAL

Osoby, które mają presbiopię (starczowzroczność) wiedzą jak ważne są dobre parametry soczewki. Air Optix plus HydraGlyde Multifocal właśnie takie dobre parametry posiadają – są bardzo dobrze nawilżone i przepuszczają odpowiednią ilość tlenu do oka. To sprawia, że noszenie soczewek po 40. roku życia jest również komfortowe!

AIR OPTIX® NIGHT&DAY AQUA

Są to soczewki sferyczne przeznaczone do noszenia w trybie miesięcznym dzień i noc! To oznacza, że zakładasz je raz i zdejmujesz dopiero po 30 dniach! Soczewki zapewniają komfort i wygodę przez cały okres użytkowania dzięki bardzo wysokiemu współczynnikowi przepuszczalności powietrza – aż 6 razy więcej tlenu w porównaniu z tradycyjnymi soczewkami. Dzięki temu noszenie soczewek przez cały miesiąc bez ich zdejmowania jest wciąż komfortowe i zdrowe. Dodatkowo soczewki posiadają delikatne jasnoniebieskie zabarwienie oraz znacznik OK, które ułatwiają założenie soczewki. Soczewki Air Optix Night&Day są przeznaczone szczególnie dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia i potrzebują soczewek równie wytrzymałych.

AIR OPTIX® COLORS

To kolorowe soczewki kontaktowe wykonane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego. Dzięki temu soczewki mają wysoką przepuszczalność tlenu. Możesz cieszyć się komfortem użytkowania Air Optix® Colors przez cały dzień bez obaw o dyskomfort. Soczewki nie tylko zmieniają kolor oczu, ale również korygują wadę wzroku (choć dostępne są również soczewki o mocy zero). AIR OPTIX® COLORS zmieniają kolor oczu w bardzo naturalny sposób. Wybierać można spośród 9 dostępnych odcieni - dzięki tak szerokiej gamie kolorystycznej każdy znajdzie kolor odpowiadający swoim potrzebom.

SOCZEWKI AIR OPTIX OPINIE

Większość użytkowników soczewek zwraca uwagę na wyjątkowe nawilżenie podczas noszenia Air Optix. Jest to tym samym cecha najbardziej poszukiwana wśród soczewek. Dlatego opinie na temat soczewek Air Optix są bardzo dobre. Stoi za tym również szeroka gama dostępnych soczewek oraz wysoka przepuszczalność tlenu przez te soczewki. Dlatego jeśli zastanawiasz się nad kupnem tych soczewek to nie warto zwlekać. Być może będą to soczewki idealne dla Twoich oczu!