Soczewki Air Optix®

Producentem miesięcznych soczewek Air Optix® jest firma Alcon.  W bogatej ofercie Air Optix® znaleźć można soczewki sferyczne dzienne oraz całodobowe, a także soczewki do korekcji astygmatyzmu i starczowzroczności. Firma Alcon oferuje również soczewki kolorowe - Air Optix® Colors.

Air Optix ®Aqua

To silikonowo hydrożelowe soczewki miesięczne wykonane z Lotrafilconu B - przepuszczającego tlen materiału, który pozwala oczom swobodnie „oddychać”. Soczewki zapewniają komfort i wygodę przez cały dzień. Air Optix Aqua są bezpieczne dla oczu - można nosić je w trybie przedłużonym (tzn. noc i dzień przez tydzień).

AIR OPTIX® plus HydraGlyde™

Nowa ulepszona formuła dobrze znanych soczewek Air Optix® Aqua. Cechą wyróżniającą Air Optix® Aqua with HydraGlyde™ jest wysoka ochrona przez osadzaniem się na powierzchni soczewek drobnoustrojów i osadów białkowych. Dodatkowo soczewki zostały wzmocnione o nową unikalną formułę - HydraGlyde Moisture Matrix. Dzięki zaawansowanej technologii soczewki utrzymują swoje nawilżenie przez cały dzień.

AIR OPTIX® NIGHT&DAY AQUA

Soczewki sferyczne do noszenia w trybie miesięcznym - zakładasz raz i zdejmujesz po 30 dniach! Soczewki zapewniają komfort i wygodę przez cały okres użytkowania dzięki bardzo wysokiemu współczynnikowi przepuszczalności powietrza.

AIR OPTIX® for ASTIGMATISM

Soczewki z rodziny Air Optix® w wersji torycznej, przeznaczone dla osób z astygmatyzmem. Niezwykle oddychające soczewki kontaktowe sprawdzą się idealnie u astygmatyków, którzy narażeni są na przesuszanie oczu z powodu długiej pracy przy komputerze.

AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL

Soczewki miesięczne przeznaczone dla osób po 45. roku życia, ze stwierdzoną presbiopią. AIR OPTIX® AQUA MULTIFOCAL idealnie skorygują widzenie z dalekich jak i bliskich odległości.

AIR OPTIX® COLORS

Pierwsze kolorowe soczewki kontaktowe dostępne na rynku wykonane z silikonowo-hydrożelowego materiału.  Soczewki mają wysoką przepuszczalność powietrza, dlatego możesz cieszyć komfortem użytkowania AIR OPTIX® COLORS przez cały dzień. Soczewki nie tylko zmieniają kolor oczu, ale również korygują wadę wzroku.  AIR OPTIX® COLORS zmieniają kolor oczu w bardzo naturalny sposób. Wybierać można spośród 9 dostępnych odcieni - dzięki tak szerokiej gamie kolorystycznej każdy znajdzie kolor odpowiadający swoim potrzebom.