W alesoczewki.com tanio, szybko i bezpiecznie

Drogi Kliencie!

Jednym z naszych najważniejszych celów jest zapewnienie komfortowych, bezpiecznych i tanich zakupów w naszym sklepie. Oto co przygotowaliśmy dla Ciebie:

1. Gwarancja Najniższych Cen - Infolinia Cenowa- jeżeli znajdziesz w sieci tańszą ofertę od naszej, napisz do nas! Edytujemy Twoje zamówienie dla cen sklepu konkurencyjnego (bierzemy pod uwagę całe zamówienie, wraz z kosztami dostawy).
Nie uważamy jednak za konkurencyjną ofertę, gdzie przy produkcie znajduje się dopisek o sprzedaży soczewek na sztuki - w naszej ofercie znajdują się jedynie fabrycznie zamkniete, oryginalne soczewki prosto od producenta. Nie posiadamy soczewek na sztuki niewiadomego pochodzenia.

2. Darmowe wymiany - błędy zdarzają się każdemu. Jeśli zdarzą się Tobie przy zamówieniu soczewek nie musisz się martwić. Dostarczymy właściwe soczewki i przy okazji odbierzemy źle zamówione. Bez dodatkowych kosztów, bez stania w kolejce na poczcie. Wystarczy się z nami skontaktować, a my zlecimy wymiane kurierską dla Ciebie.

3. Błyskawiczna dostawa - zdecydowaną większość przesyłek dostarczamy na następny dzień. Chcesz zdążyć przed urlopem lub ważnym wydarzeniem? Sprostamy zadaniu! W magazynie mamy także 80% parametrów dla soczewek torycznych (Acuvue Oasys for Astigmatism, Biofinity Toric oraz Moist 1-Day for Astigmatism)

4. Tylko oryginalne produkty - sprzedajemy tylko orygionalne produkty, sprowadzane bezpośrednio z magazynów producenta. Zawsze w oryginalnych, fabrycznie zamkniętych opakowaniach. Masz pewność, że soczewki czy płyny, które od nas otrzymujesz będą najwyższej jakości.

5. Darmowa dostawa dla każdego, kto złoży jednorazowo zamówienie powyżej 200 złotych (*dotyczy to zamówień wysyłanych na terenie Polski).