W alesoczewki.com tanio, szybko i bezpiecznie

Drogi Kliencie!

Jednym z naszych najważniejszych celów jest zapewnienie komfortowych, bezpiecznych i tanich zakupów w naszym sklepie. Oto co przygotowaliśmy dla Ciebie:

1. Darmowe wymiany - błędy zdarzają się każdemu. Jeśli zdarzą się Tobie przy zamówieniu soczewek nie musisz się martwić. Skorzystaj z darmowego zwrotu i odeślij nam źle zamówiony produkt (musi być fabrycznie zamknięty). Oddamy Tobie pieniądze za źle zamówione produkty. W między czasie możesz złożyć nowe zamówienie na soczewki o prawidłowych parametrach, a my je do Ciebie niezwłocznie wyślemy.

Zwrotu można dokonać ZA DARMO korzystając z darmowych zwrotów Pocztą Polską:

Skorzystaj z linka: https://ezwroty.poczta-polska.pl/ i wybierz z listy: alesoczewki.com

2. Błyskawiczna dostawa - zdecydowaną większość przesyłek dostarczamy na następny dzień. Chcesz zdążyć przed urlopem lub ważnym wydarzeniem? Sprostamy zadaniu! W magazynie mamy także 80% parametrów dla soczewek torycznych (Acuvue Oasys for Astigmatism, Biofinity Toric oraz Moist 1-Day for Astigmatism)

3. Tylko oryginalne produkty - sprzedajemy tylko orygionalne produkty, sprowadzane bezpośrednio z magazynów producenta. Zawsze w oryginalnych, fabrycznie zamkniętych opakowaniach. Masz pewność, że soczewki czy płyny, które od nas otrzymujesz będą najwyższej jakości.

4. Darmowa dostawa dla każdego, kto złoży jednorazowo zamówienie powyżej 200 złotych (*dotyczy to zamówień wysyłanych na terenie Polski). Mamy też darmową dostawę produktów marki EyeLove!