Soczewki kontaktowe Biofinity

Soczewki kontaktowe Biofinity od Cooper Vision stworzone zostały by sprostać oczekiwaniom klientów, ceniących sobie przede wszystkim wygodę i wysoką jakość soczewek. Dzięki temu soczewki Biofinity stały się jednymi z najpopularniejszych na rynku. Można śmiało nazywać je bestsellerami wśród najwygodniejszej formy korekcji wzroku jaką są  soczewki kontaktowe.

Wybierając soczewki Biofinity zyskujesz pewność, że inwestujesz w bezpieczeństwo i zdrowie swoich oczu. Zwłaszcza, że Cooper Vision to jeden z największych producentów soczewek o stabilnej pozycji na rynku.

Soczewki Biofinity - dlaczego warto?

Wśród produktów tej marki coś dla siebie znajdą między innymi miłośnicy miesięcznych soczewek sferycznych. Zostały one wykonane z najnowocześniejszego materiału silikonowo-hydrożelowego, który charakteryzuje się wysoką tlenoprzepuszczalnością – co idealnie sprawdza się w przypadku soczewek noszonych w trybie całodobowym. Taka cecha pomaga bowiem dostarczyć naszej gałce ocznej wystarczającą ilość tlenu do zdrowego funkcjonowania oka, mimo noszenia soczewek kontaktowych bez przerwy dzień i noc.

Soczewki Biofinity - rodzaje

Soczewki Biofinity oferują korekcję wszystkich wad wzroku tj. dalekowzroczność, krótkowzroczność, astygmatyzm i presbiopia. Co więcej, soczewki Biofinity odpowiadają na najbardziej wymagające potrzeby użytkowników soczewek. Cała rodzina soczewek Biofinity charakteryzuje się świetnymi parametrami, co przekłada się na wysoki komfort noszenia  soczewek.

Soczewki Biofinity

Biofinity to miesięczne soczewki miesięczne do noszenia dziennego. Nie musisz się obawiać o komfort ponieważ soczewki są wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego, który ma świetne parametry. Przede wszystkim uwodnienie oraz przepuszczalność tlenu jest na tak wysokim poziomie, że przez cały okres noszenia oczy są lśniące i odpowiednio nawilżone. Co więcej, materiał soczewki jest odporny na osady, więc zachowujesz odpowiednią higienę.

Soczewki Biofinity XR

Cooper Vision oferuje też soczewki Biofinity XR, których wyróżnikiem jest duży zakres mocy (od -20,00 D do +15,00 D). Szeroki zakres mocy umożliwia noszenie soczewek osobom z dużymi wadami wzroku. Również w tym przypadku są one dostosowane do noszenia miesięcznego z możliwością okazjonalnego użytkowania w trybie przedłużonym (tydzień noc i dzień) – co przy znacznych wadach wzroku gwarantuje wyraźne widzenie w każdym momencie dnia, czy nocy.

Soczewki Biofinity Toric

Biofinity Toric stworzono z kolei z myślą o osobach z astygmatyzmem, które chcą korygować swoją wadę skutecznie przy zachowaniu pełnego komfortu i wyraźnego obrazu 24 godziny na dobę przez cały miesiąc. Konstrukcja soczewki minimalizuje wystąpienie aberracji, więc jest to ogromne udogodnienie dla astygmatyków.

Biofinity XR Toric

Biofinity XR Toric to ukłon w stronę osób, które borykają się astygmatyzmem przy dużej wadzie wzroku. Soczewki występują w szerokim zakresie mocy bo od -10,00 D do +10,00 D. To umożliwia noszenie soczewek osobom z najbardziej złożoną wadą wzroku. Przy tym soczewki zapewniają całodniowe nawilżenie i świetną przepuszczalność tlenu do oka.

Soczewki Biofinity Multifocal

W ofercie dostępne są również soczewki kontaktowe Biofinity Multifocal, dla osób z prezbiopią lub inaczej starczowzrocznością. Problem z wyraźnym widzeniem przedmiotów z bliska występuje u osób po 40. roku życia. Taką wadę wzroku korygują właśnie soczewki progresywne, dzięki którym nie odczuwamy już problemów z przeczytaniem gazety, książki, czy rozkładu autobusów. Jednocześnie doskonale widoczne pozostają przedmioty oddalone od nas – dzięki zastosowanej w soczewkach technologii Balanced Progressive.

Soczewki Biofinity Energys

To soczewki dedykowane szczególnie osobom, które sporo czasu spędzają z urządzeniami elektronicznymi, np. laptop, smartfon, tv. Dzięki nim część światła niebieskiego pochodzącego z ekranów zostaje zablokowana. Wtedy oczy mniej się męczą, nie wysychają, a negatywne skutki cyfrowego zmęczenia oczu zostają zminimalizowane. To wszystko dzięki nowoczesnej technologii Digital Zone Optic połączonej z technologią Aquaform. Soczewki Biofinity Energys również można użytkować miesięcznie bez obaw o komfort.

Soczewki Biofinity opinie

Opinie użytkowników soczewek są niezwykle ważne dla osób, które zaczynają przygodę z soczewkami. Rozeznanie się w markach soczewek i ich parametrach jest ważnym punktem przy ich wyborze. Dlatego spieszymy z podpowiedzią opinii o soczewkach Biofinity. W Internecie możesz znaleźć praktycznie same pozytywne opinie o tych soczewkach. Wszystko za sprawą ich niezwykłych parametrów, które są w stanie zadowolić najbardziej wymagające oczy. Dodatkowo soczewki występują w wielu opcjach dla każdej wady wzroku i nie tylko. Dzięki tym wszystkim zaletom soczewki Biofinity pokochały rzesze ludzi. To wszystko spowodowało, że są to jedne z najlepszych soczewek całodobowych na rynku.

Cooper Vision Biofinity

Jeśli zdecydujesz się na soczewki Biofinity na pewno będą Cię interesować ich ceny oraz dostępność. Ceny soczewek Biofinity różnią się w zależności od ich rodzaju i ilości sztuk w opakowaniu. Standardowe sferyczne soczewki Biofinity w opakowaniu 3 sztukowym kosztują zaledwie około 45 złotych. To bardzo korzystna cena jak za tak duży komfort jaki oferują.
W naszym sklepie znajdziesz wszystkie rodzaje soczewek marki Biofinity. Dajemy Ci również gwarancję, że soczewki są oryginalne ponieważ sprowadzane są prosto od producenta – Cooper Vision. Każdy typ soczewki posiada rozwinięty i bardziej szczegółowy opis, który pomoże Ci podjąć decyzję. Już dziś zacznij przygodę z soczewkami Biofinity!