SOCZEWKI KONTAKTOWE SOFLENS

Soczewki kontaktowe stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających różne wady wzroku, ponieważ są przeznaczone zarówno dla osób z krótkowzrocznością i dalekowzrocznością, jak i dla astygmatyków. Noszenie soczewek nie tylko w znaczący sposób wpływa na poprawę widzenia, ale i nie powoduje powstawania zniekształconego obrazu, co ma miejsce w przypadku noszenia okularów. Użytkowanie soczewek kontaktowych wiąże się też z nieocenioną wygodą i swobodą ruchu, co docenią w szczególności osoby aktywne fizycznie i uprawiające sporty. Dostępne jest wiele rodzajów soczewek, dlatego też wybierając takie, które będą dla nas odpowiednie możemy dobrać ich parametry i dostosować je do własnych potrzeb. Soczewki kontaktowe mogą różnić się zastosowanymi w nich technologiami oraz mogą być przeznaczone do dziennego albo wielorazowego użytku. Wybór odpowiedniego produktu zależny jest od naszych potrzeb oraz preferencji.

SOCZEWKI SOFLENS

Soczewki z serii Soflens to produkty firmy Baush&Lomb, które charakteryzuje przede wszystkim dobry stosunek jakości do ceny. Wśród produktów tych znajdziemy zarówno soczewki jednodniowe, jak i soczewki miesięczne oraz soczewki dedykowane astygmatykom. Dzięki temu każdy ma szansę poczuć niesamowity komfort jaki dają soczewki kontaktowe. Dodatkowym atutem soczewek Soflens jest to, że produkuje je jeden z najpopularniejszych producentów, który jest rozpoznawalny na całym świecie. Tym sposobem zyskujesz pewność, że soczewki są nie tylko bezpieczne, ale również odpowiednio przebadane.

SOCZEWKI SOFLENS - RODZAJE

Jak wyżej wspomnieliśmy rodzina soczewek Soflens jest spora. Dlatego warto wiedzieć jakimi cechami wyróżnia się dana soczewka, komu najbardziej przypadnie do gustu i jakie są zasadnicze różnice między nimi. Poniżej znajdziesz skrócony opis każdej soczewki marki Soflens (bardziej rozszerzone opisy możesz znaleźć bezpośrednio w opisie produktu w naszym sklepie). Dzięki temu będzie Ci łatwiej wybrać idealne soczewki dla siebie.

SOFLENS 59

Jednymi z najpopularniejszych soczewek z tej serii są soczewki Soflens 59 – są to miesięczne soczewki, wykonane z hydrożelu. Do ich produkcji wykorzystano materiał Hilafilcon B, który charakteryzuje się odpornością na odkładanie się osadów. Oprócz tego soczewki te posiadają wysoki poziom uwodnienia, a ponadto są odporne na odkształcenie. Dlatego polecane są w szczególności osobom pracujących przed komputerem lub przebywającym w klimatyzowanych pomieszczeniach.

SOFLENS 38

Podobne właściwości co wyżej wymienione soczewki posiadają Soflens 38, które dodatkowo wyróżniają się bardzo cienką konstrukcją, a zastosowany kształt w znaczący sposób ułatwia ich zakładanie i zdejmowanie. Jeśli jesteś osobą, która miewa problemy z codziennym użytkowaniem soczewek to te będą idealne dla Ciebie! Dodatkowo przez ich cienką konstrukcje są prawie niewyczuwalne na oku.

SOFLENS TORIC

Soczewki Soflens Toric to rozwiązanie dla osób borykających się z astygmatyzmem. Ten rodzaj soczewek jest przeznaczony do noszenia przez miesiąc. Ku uciesze wszystkich astygmatyków soczewki Soflens Toric posiadają technologię Lo-Tourque, która zapobiega rotacji soczewki oraz zapewnia pełną ostrość widzenia. Jak większość soczewek z rodziny Soflens, te również są odporne na gromadzenie się osadów i białek.

SOFLENS DAILY DISPOSABLE

Wśród produktów z serii Soflens można znaleźć także soczewki jednodniowe niewymagające użycia płynów do soczewek. Tymi soczewkami są Soflens Daily Disposable, które cechują się nowoczesnym materiałem silikonowo-hydrożelowym. Dzięki niemu soczewki dobrze zatrzymują wodę oraz przepuszczają odpowiednią ilość tlenu do oka. Dodatkowo technologia ComfortMoist gwarantuje pełne i długotrwałe nawilżenie. Opcja soczewek jednodniowych to idealne rozwiązanie dla osób, które pracują z komputerem oraz w zadymionych i klimatyzowanych pomieszczeniach.  

SOFLENS DAILY DISPOSABLE TORIC for ASTIGMATISM

Firma Bausch&Lomb nie zapomniała także o osobach lubiących soczewki jednodniowe, a posiadających astygmatyzm. Tak samo jak podstawowa wersja soczewek (Soflens Daily Disposable) te soczewki również gwarantują dobre nawilżenie. Po za tym soczewki zapewniają krystalicznie ostre widzenie przez cały dzień.

SOCZEWKI SOFLENS OPINIE

Większość osób noszących soczewki Soflens zwraca uwagę na świetny stosunek ceny do jakości. To prawda ponieważ soczewki są bardzo atrakcyjne cenowo i zapewniają optymalny komfort. Osoby szukające takiego efektu na pewno będą zadowolone. Po za tym na plus działa ogólnodostępność soczewek. Również w naszym sklepie znajdziesz wszystkie rodzaje soczewek Soflens oraz standardowe soczewki Soflens 59 dostępne są w formie atrakcyjnych zestawów z płynami pielęgnacyjnymi. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na soczewkach oraz zrobić sobie zapas płynu pielęgnacyjnego.