Nowa odsłona Alesoczewki.com

Drogi Kliencie,

przedstawiamy Tobie nową odsłonę sklepu Alesoczewki.com - teraz sklep będzie dla Ciebie zdecydowanie bardziej przyjazny zarówno w zakupach, jak i przyjemniejszy dla Twojego portfela! Zmieniliśmy naszą politykę cenową oraz sposób promocji. Teraz promocję będą przekazane w przyjazny sposób. Będą łatwiejsze dla Ciebie, wiele promocji będzie naliczanych automatycznie w koszyku. Bez konieczności podawania dodatkowych kodów rabatowych czy zbierania rabatu przez miesiące czy lata.

 

Co się dla Ciebie zmieni?

1. Darmowa Dostawa z EyeLove

Dlaczego chcemy premiować zakupy produktów EyeLove Darmową Dostawa? Ponieważ EyeLove to nasza marka własna i zależy nam na sprzedaży tych wałaśnie rekomendowanych produktów. Są to produkty z najwyższej półki, pochodzące ze sprawdzonych fabryk, między innymi z Japonii, USA, Holandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii. Jesteśmy pewni ich jakości i komfortu jaki Tobie przyniosą. Dlatego też, aby zachęcić Ciebie do ich zakupu, premiujemy je Darmową Dostawą.

Więcej o tej promocji przeczytasz tutaj.

 

2. Gwarancja Satysfakcji z soczewkami EyeLove

Soczewki kontaktowe marki EyeLove to produkty świetnej jakości. Jesteśmy o tym przekonani, sami nosimy te soczewki, testujemy i sprawdzamy. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was Gwarancję Satysfakcji Jeżeli z jakiś powodów soczewki EyeLove nie będą Tobie odpowiadały masz możliwość ich zwrócenia, a my pokryjemy wszelkie koszty.

Więcej o tej promocji przeczytasz tutaj.

 

3. Nowa polityka cenowa

Zdecydowaliśmy się na zmianę polityki cenowej w naszym sklepie. Większość produktów widoczna jest teraz dla Ciebie w obniżonych cenach - w o wiele lepszej ofercie niż było to dotychczas, nawet biorąc pod uwagę program lojalnościowy czy promocje rabatowe. Ceny, które widzisz są nowymi cenami dla Ciebie, stare ceny zostały przekreślone, abyś miał wgląd jak mocno zmieniła się cena danego produktu dla Ciebie. I przyznamy, że wygląda to imponująco :) Ciesz się niskimi cenami i nadal tak dobrą obsługą zamówień i obsługą klienta jak dotychczas.

W związku ze zmianą polityki cenowej został wyłączony program lojalnościowy. Obniżone ceny dostępne są dla wszystkich klientów, bezwarunkowo.

Promocja obniżka cen nie łączy się z niektórymi kodami rabatowymi. Zwróć prosze uwagę czy cena po wpisaniu kodu rabatowego jest dla Ciebie korzystniejsza niż przed jego podaniem. Może się okazać, że obniżona cena danego produktu jest korzystniejsza niż ta z rabatem. Ma to właśnie związek z naszą nową polityką cenową.

 

4. Nowa odsłona Cachback z ACUVUE

Po 31 grudnia 2019r. producent Johnson&Johnson postanowił nie przedłużać promocji Cashback dla Wielopaków soczewek ACUVUE. My jednak nie zostawiamy Was z pustymi rękoma i do każdego opakowania Wielopaku Acuvue dodajemy GRATIS w postaci soczewek kontaktowych - nawet do 2 miesięcy zapasu soczewek za darmo! Będą to sprawdzone przez nas, rekomendowane soczewki EyeLove. Dzięki temu też będziesz mieć możliwość ich sprawdzenia zupełnie za darmo!

Więcej o promocji przeczytasz tutaj.

 

5. Darmowa wymiana soczewek

Każdemu może zdarzyć się pomyłka. My to doskonale rozumiemy, dlatego ułatwiamy Wam, jak tylko to możliwe, wymianę swoich błędnie zamówionych soczewek na te prawidłowe. Nie chcemy nic utrudniać, zatem poprowadzimy Ciebie przez całą ścieżkę zwrotu produktu oraz wymianę na nowy. Wystarczy, że się do nas zgłosisz tutaj: Darmowa wymiana soczewek.

 


W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami - na wszystkie odpowiemy, rozwiejemy także wszelkie wątpliwości.

infolinia: 22 113 44 43
e-mail: kontakt@alesoczewki.com