Gwarancja satysfakcji z EyeLove

Gwarancja Satysfakcji
lub zwrot pieniędzy

Kup soczewki EyeLove - jeżeli się nie sprawdzą, zwrócimy Ci pieniądze!

Jesteśmy pewni, że soczewki EyeLove Basic, EyeLove Comfort, EyeLove Exclusive PRO oraz EyeLove Deluxe to produkty świetnej jakości. Żeby jednak dodać tej pewności naszym Klientom wprowadzamy Gwarancję Satysfakcji. Nie będziesz zadowolony z jakości naszych soczewek? Zwrócimy pieniądze. Szybko i bez problemu. Oto zasady:
 

  1. Dokonaj zakupu soczewek EyeLove Basic, EyeLove Comfort, EyeLove Exclusive PRO, EyeLove Supreme, EyeLove Digital lub EyeLove Deluxe w dowolnej konfiguracji (opakowanie 3 szt., 6 szt.) i wypróbuj soczewki.
  2. Jeśli z jakiegoś powodu nie spełnią Twoich oczekiwań zwrócimy pieniądze.
  3. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie pozostałych soczewek z pudełka wraz z formularzem zwrotu.
  4. Decyzję o zwrocie należy podjąć maksymalnie po przenoszeniu pierwszej pary soczewek. Innymi słowy, decyzję o zwrocie musisz podjąć po przenoszeniu maksymalnie jednej sztuki soczewki z danej mocy jeśli masz różne wady na oku lewym i prawym lub po przenoszeniu maksymalnie jednej pary jeśli masz jednakową wadę wzroku na oku lewym i prawym.
  5. Informacja o chęci zwrotu soczewek powinna być przekazana drogą mailową lub listownie (wraz z odesłanymi soczewkami).
  6. Zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez klienta w terminie do 3 dni roboczych od otrzymania soczewek.
  7. Zwracamy wszelkie koszty (w tym koszt dostawy pod warunkiem odesłania soczewek listem poleconym ekonomicznym).
  8. Klient, który dokonał raz zwrotu nie może ubiegać się o zwrot ponownie jeśli zdecyduje się kupić soczewki po raz kolejny.
  9. Gwarancja Satysfakcji może być przyjęta jeżeli otrzymamy informację i pozostałe soczewki w czasie 6 tygodni od daty zakupu soczewek EyeLove przez klienta.

 

Adres, na który należy kierować zwrot:

Zwroty - AleSoczewki.com
ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno