Gwarancja satysfakcji EyeLove Exclusive 1-Day i Eyelove Comfort 1-Day

Gwarancja Satysfakcji Eyelove
lub zwrot pieniędzy

Kup soczewki EyeLove Exclusive 1-Day i EyeLove Comfort 1-Day - jeżeli się nie sprawdzą, zwrócimy Ci pieniądze!

Jesteśmy pewni, że soczewki EyeLove Comfort 1-Day oraz EyeLove Exclusive 1-Day to produkty świetnej jakości. Żeby jednak dodać tej pewności naszym Klientom wprowadzamy Gwarancję Satysfakcji. Nie będziesz zadowolony z jakości naszych soczewek? Zwrócimy pieniądze. Szybko i bez problemu. Oto zasady:
 

  1. Dokonaj zakupu soczewek EyeLove Comfort 1-Day, EyeLove Exclusive 1-Day opakowanie 30 szt. i wypróbuj soczewki.
  2. Jeśli z jakiegoś powodu nie spełnią Twoich oczekiwań zwrócimy pieniądze.
  3. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest odesłanie pozostałych soczewek z pudełka w nienaruszonym stanie wraz z formularzem zwrotu.
  4. Informacja o chęci zwrotu soczewek powinna być przekazana drogą mailową lub listownie (wraz z odesłanymi soczewkami oraz paragonem).
  5. Zwrot nastąpi na konto bankowe wskazane przez klienta w terminie do 3 dni roboczych od otrzymania soczewek.
  6. W oparciu o paragon oddamy Ci pieniądze będące proporcjonalną równowartością oddanych, niezużytych soczewek kontaktowych.
  7. Klient, który dokonał raz zwrotu nie może ubiegać się o zwrot ponownie, jeśli zdecyduje się kupić soczewki po raz kolejny.
  8. Gwarancja Satysfakcji może być przyjęta jeżeli otrzymamy informację i pozostałe soczewki w czasie nie później niż 6 tygodni od daty zakupu soczewek EyeLove przez klienta.
  9. Promocja Gwarancja Satysfakcji trwa od 1 maja 2019 r. do 30 września 2019 r.
  10. Organizator promocji Gwarancja Satysfakcji, zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji lub zmiany jej warunków przed terminem wspomnianym w punkcie 9., jeśli uzna za stosowne.

 

Adres na który należy kierować zwrot:

Zwroty - AleSoczewki.com
ul. Podkomorska 5
62-200 Gniezno